.

.

Colcolo Дрвени Base Pin Перница - Зелена, 7cm

Colcolo Дрвени Base Pin Перница - Зелена, 7cm

DEN 191.76
Залиха

Со дрвени база дизајн, многу природни и еко-пријателски, може да биде ставен на маса, стол, маса за удобен работа.Симпатична и мали arched крпа pincushion, безбедност и лесно да се носат.Погоден за шиење, крстот бод, везови, quilting, везана, итн.Корисни gadget за шиење ентузијасти, почетници, crafters, handworking, и така натаму.Pin перница обезбедува безбедно место за чување на игла и го задржува вашата иглички и игли безбедно и на дофат.Опис : - Симпатична и мали arched крпа pincushion, безбедност и лесно да се носат. - Со дрвени база дизајн, многу природни и еко-пријателски, може да биде ставен на маса, стол, маса за удобен работа. - Pin перница обезбедува безбедно место за чување на игла и го задржува вашата иглички и игли безбедно и на дофат. - Погоден за шиење, крстот бод, везови, quilting, везана, итн. - Корисна направа за шиење ентузијасти, почетници, crafters, handworking, и така натаму.Спецификација : - Материјал : Памук и Дрвени База - Дијаметар : Прибл. 7cm / 2.76 inch Package Вклучува : 1 Парче Pin Перница.

R

Избор на клиент