.

.

Pampers Лесно Прозорци Обука Панталони Момчиња и Девојки, 3T-4T (Големина 5), 66 Брои, Super Pack

Pampers Лесно Прозорци Обука Панталони Момчиња и Девојки, 3T-4T (Големина 5), 66 Брои, Super Pack

DEN 647.76
Залиха

360º Еластичен Корселе — за долна облека-како се вклопуваат тоа е лесно за вашето дете да се повлече нагоре и надолу.Pampers Екстра Апсорбира Канали обезбедуваат моќна заштита од протекување, и дење и ноќе.Dual Течење-Guard Бариери се спречи протекување, каде што се случи повеќето.Лесно-Солза Страни за молња-брзо се менува и удобно се вклопуваат.Супер-duper мек материјал се чувствува како памучна долна облека.PJ Маски суперхерој дизајни се направи медиокритет обука забава.Пакување & производ дизајни можат да се разликуваат.Pampers Лесно Прозорци обука панталони – кој ја вашата омилена PJ Маски ликови – се забавен и лесен начин да се подготват за долна облека.Нашиот динамичен 360° Еластичен Корселе се Повлече Прозорци се движи со вашите деца за одговара, тоа е исто како на вистинска работа и им помага да се повлече нагоре и надолу нивната обука панталони со леснотија.Плус, тие се само обука панталони вооружени со Екстра Апсорбира Канали, за да се обезбеди извонредна заштита додека вашиот омилен херој е надвор за зачувување на ден.Опремени со Двојна Течење Guard Бариери, Pampers Лесно Прозорци обука панталони се дизајнирани да се запре протекување во право во нивните песни.Плус, тие се супер меки, така што тие се чувствуваат како памучна долна облека.Со Лесно Солза Страни за лесно отстранување и PJ Маски дизајн на предната и задната страна, вашиот мал динамото ќе се чувствувате тие се облечени во долна облека.Ќе знаете тоа е Pampers.

R

Избор на клиент