.

.

Heathrow HS27514C OneRack Тест Цевка Багажник, Полн ПОМ, 25 mm, 40 Место, Зелена (Пакување од 8)

Heathrow HS27514C OneRack Тест Цевка Багажник, Полн ПОМ, 25 mm, 40 Место, Зелена (Пакување од 8)

DEN 3269.76
Залиха

Отпорност на топлина.Издржливи полици.Полици направени со Delrin се autoclavable.Земја на потекло : Кина.Полици се изработени од полипропилен или Delrin fiberglass-засилен polyoxymethylene (ПОМ), е конструиран полимер развиена од страна на Du Pont да имаат исклучителни хемиски и отпорност на топлина.Овие трајни полици се излиени во еден, континуирано парче собранието не бара и не монтажни парчиња.Лиен индекс координира и рамни етикетирање области задржи примероци организирани.

R

Избор на клиент