.

.

2 Пакет USB Компјутерски Глушец одговара на HP лап-топ компјутери ASUS Леново Chromebook или Десктоп PC - Жичен Corded најголемиот Дел Глувци со Патна Торбичка

2 Пакет USB Компјутерски Глушец одговара на HP лап-топ компјутери ASUS Леново Chromebook или Десктоп PC - Жичен

DEN 239.76
Залиха

12 Месец Кавга Без Гаранција!Замена или Враќање на парите, БЕЗ Прашања Праша!.USB 2-Копчето, Црна, Црвена Скролувајте Тркала Компјутер Оптички Глушец.Не поставување задолжителни!Само приклучете го кабелот за напојување во вашиот USB порт и дека е подготвен да оди.Големина дизајниран дека салда ергономија со удобност и преносливост.USB глушец работат со Windows 7/8/10/XP, Vista 7/8, Linux и Mac OS.Во пресрет на сите ваши потреби и да учествуваат вашата секојдневна работа лесно.Не глувчето за подлога потребно : Работи за многу видови на површини, Без механички топката да стигне прашливи, нечисти или изгубени.Глувчето работи одлично, јас го тестираат на различни површини и тоа песни многу добро.Неговите брзи, acurate, и го прави олеснуваат работата на лаптоп.Одличен квалитет глувчето, трајни, прилично удобно да се користи.Не се премногу големи за да не е премногу мал, само малку повеќе на мала страна за себе, или ако имате поголеми раце иако но, тоа е ништо да се деградира оваа глувчето на преглед мудро, бидејќи everyones раце се различни.Постојат поголем глувци на пазарот уште помали (многу мал), како и.Производот е апсолутно голема.Маневар е непречено и брзо.Големината е просек, малку големи за мали раце.Со кликнување на звук е нормално.Тоа не е доволно гласно да одиме на нерви на себеси или на другите.Јас го користам за лаптоп и компјутери.Глувчето работи во ред со било кој од нив.Генерално, јас сакам производ.За секој кој сака да има добри глувчето за добра цена, ова е глувчето за да го изберете.Копчето тркала значително ќе кликне за лесно и прецизно прелистување искуство.Како и со било кој USB додаток вреди да се глупости, тоа не се бара возачот и работи прилично веднаш.Тоа е точно и удобно Кликнување е пријатни, задоволувајќи и глувчето се чувствува одлично на раката.Јас сум користел за игри малку и да се најде тоа да биде бавно, дефинитивно мора да се зголеми чувствителноста во игра и Windows да го даде достоен искуство.Ова е пет-ѕвезда глувчето во секој начин, не никаде, успева секаде.Јас го користам овој на мојот лаптоп и недостаток на дополнителни копчиња за страница за навигација е занемарлива во најлош случај и програмабилни копчиња, тоа е истата приказна.

R

Избор на клиент