.

.

Обичај Персоналните Гума Задебелена Mouse Pad, Не Се Лизга Mouse Pad, Додадете Ваша Слика,Текст, Лого. За статистика, Игри на среќа Mouse Pad ,Десктоп, Лаптоп Mouse Pad,8x9.4(Срце Облик)??

Обичај Персоналните Гума Задебелена Mouse Pad, Не Се Лизга Mouse Pad, Додадете Ваша Слика,Текст, Лого. За статистика,

DEN 24.00
Залиха

✍Персонализација : Дали подлошки на пазарот падне на кратко вашите очекувања?Со едноставна операција, кликнете на "Прилагодите Сега" копче за да ги прилагодите на вашите сопствени mouse pad.Полна-ширина еден двострано печатење.Можете да испратите текст, фотографии, слики или логоа за да се покажат своите идеи.Постојат безброј дизајн дефиниции, и ние со нетрпение очекуваме да вашата креативност.ќе ви се допадне. ✍Различни стилови : За оваа mouse pad, ние ви овозможи со различни форми, бои и големини.Ви даваат повеќе избор.Донесе поинаква смисла на искуство во вашиот живот.Специфични стилови ги вклучуваат стандардни хоризонтална правоаголна подлошки, стандард вертикална правоаголна подлошки, круг подлошки и срце облик на подлоги за глувче.Можете да изберете глувчето подлога која одговара на големината на вашиот десктоп според вашите потреби. ✍Висок квалитет : Ова mouse pad е направен од 100% полиестер платно, кој е траен и еколошки.Силна лепливоста, прецизни работ заклучување, во близина на работната површина, без деформација, тоа може ефикасно да се спречи глувчето и тастатурата од лизгање и да се пресели.На дното е 3мм гумена подлога, и задебелена дизајн ја прави работата се чувствуваат поудобно. ✍Сестраност : Ова прилагодено mouse pad е совршен избор за дневна статистика, игри на среќа, и учење.Одлични перформанси целосно ја подобрува ефикасноста.Се применува за различни модели на компјутери, лаптопи, персонални компјутери, конзоли и слично.Можете исто така да се даде како подарок на вашето семејство и на партнерот.Да ги прилагодите на нивниот фотографии на тоа, така што тие може да мислам на тебе цело време.Она што благослов!. ✍Совршен по-продажбата на услугата : "Нашата вера е да се направи најдобро mouse pad и замисли вашата среќа кога ќе ја добијат.Не се грижи за превозот на штета и квалитетот на производот.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро, или во рок од 24 часа, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи, ви благодарам.Ве молиме проверете форма, боја и големина внимателно.Изберете еден ви треба. [Пријателски забелешка] Полна-ширина печатење, еден двострано печатење.Поради различни мерни методи, грешка во рок од 1-2cm е нормален феномен[Совет] Рака мие, машина перат, не-bleachable.

R

Избор на клиент