.

.

SUNBELY 6lb Рептил Храна Сушени Црна Војник Летаат Ларви Милениче Третира за Брада Змеј Гуштер Желки Камелеон Жаба Риба

SUNBELY 6lb Рептил Храна Сушени Црна Војник Летаат Ларви Милениче Третира за Брада Змеј Гуштер Желки Камелеон Жаба

DEN 791.76
Залиха

ИСХРАНА АНАЛИЗА :50% протеини, 25% здрави масти, 7% влага и 0.6% фосфор.Сушени Црна Војник Летаат Ларвите се спореди со суви mealworms но имаат многу повисока хранлива вредност.ВИСОК КАЛЦИУМ ПТИЦА ЛЕКУВАЊЕ на : Олеснува процесот на создавање и поставување на жените треба особено висок износ да се формира нивните јајца.Затоа, на протеини и масти содржината на овие BSFL, како и фактот дека BSFL се само ларвата да дојде дури и во близина на идеален калциум, фосфор сооднос, неговата вредност за дворот пилешко, како и на индустриски кокошка може да биде исклучителна.ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ : Замрзнување овошје црна војник летаат ларви има 6 месеци рок на траење во споредба со 3-4 недели за телевизија војник летаат ларви.Resealable пакет, да го изнесам BSF ларви лесно, и да ги задржи мравките далеку.ПОГОДНИ ЗА : Bluebirds и други диви птици, Кокошки, Шеќер Едрилици, Hedgehogs, Влекачи, Стаорци, Глувци, Пет желката, Рибата, Arowana, Hedgehogs, Ној, Wrens, Robins, Chickadees, Woodpeckers, Кардинали, Tufted Titmouse, Mockingbirds љубов сушени ларви.ПРОФЕСИОНАЛЕН : се множи со една фабрика во многу земји за повеќе од 15 години за да се обезбеди храна и закани за домашни миленици.ПРОФЕСИОНАЛНИ ФАБРИКА се множи со една фабрика во многу земји за повеќе од 15 години за да се обезбеди храна и закани за домашни миленици.

R

Избор на клиент