.

.

Bunion Пети Пенкалата, Отпорност на Топлина Hallux Valgus Пети Сепаратор Добра Стабилност Висока Еластичност за Надворешна и за Внатрешна(бела)

Bunion Пети Пенкалата, Отпорност на Топлина Hallux Valgus Пети Сепаратор Добра Стабилност Висока Еластичност за

DEN 261.36
Залиха

Пети поделба дизајн, посебно на прсти ефикасно и да се избегне цедење, внимателен и практични.SEBS материјал : не‑токсични, добра стабилност, стареењето отпорност, отпорност на топлина, со висока еластичност и нема деформација кога компресирана.Помогне да се поправи вашиот пети, да се подобри hallux valgus. 2 бои на пети сепаратор се опционални, можете да изберете во зависност од изборот.Меки и удобни : овој производ е добра еластичност, мека и кожа‑пријателски, шок апсорпција, и го прави одење поудобно. 6 парови на пети одделувачите што се на располагање за користење, што е доволно да ги задоволи вашите замена потреби, лесно да се носат.Функција : 1. SEBS материјал : не‑токсични, добра стабилност, стареењето отпорност, отпорност на топлина, со висока еластичност и нема деформација кога компресирана.2. Меки и удобни : овој производ е добра еластичност, мека и кожа‑пријателски, шок апсорпција, и го прави одење поудобно.3. Пети поделба дизајн, посебно на прсти ефикасно и да се избегне цедење, внимателен и практични.4. 6 парови на пети одделувачите што се на располагање за користење, што е доволно да ги задоволи вашите замена потреби, лесно да се носат.5. Помогне да се поправи вашиот пети, да се подобри hallux valgus. 2 бои на пети сепаратор се опционални, можете да изберете во зависност од изборот.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Toe Separator Material : SEBSQuantity : 6 парови, просек size Applicable Луѓе : Возрасни мажи и women Size : Како што е Прикажано на Слики Пакет Листата : 6 x Парови на Пети Separator Note : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

R

Избор на клиент