.

.

Botreelife Сјајна Гарланд Виси Украси за Божиќни Затворен Отворено Одмор Партија Материјали Оркестарот,Стил 1

Botreelife Сјајна Гарланд Виси Украси за Божиќни Затворен Отворено Одмор Партија Материјали Оркестарот,Стил 1

DEN 96.96
Залиха

Што виси украси се направени со висок квалитет за да трае.Можете да бидете сигурни дека тоа ќе трае во текот на целиот ден и можете дури и да го стави настрана и зачувајте го за следните години.Обидете се на вашиот парада плови, елка, mantel, bannister, оградата, прозорец, таванот, табела рабови и повеќе!.Совршен прилог на партија оркестарот.Економски но и одличен начин да декорирате вашиот живот!.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Големина : Ширевте вкупна должина е околу 220cm, tiled должина и ширина е околу 27*27cm, грешка е околу 1cm.

R

Избор на клиент