.

.

FUZHEN Barbell Стеги,Заклучување 28mm 30мм 50mm Стандард Бар Пролет Клипови за олимписките Игри Гира Обичните Barbell Пролет Заклучување Јаки за Кревање & Сила за Обука

FUZHEN Barbell Стеги,Заклучување 28mm 30мм 50mm Стандард Бар Пролет Клипови за олимписките Игри Гира Обичните Barbell

DEN 168.00
Залиха

Ја спречува плоча тегови од лизгање исклучување бар.Изработка на сигурни дека вие можете безбедно и сигурно вршење на себе.Изработена од ABS и high-end челик, обезбедување на квалитет.На barbell стеги сакајте се rusty, цврсти и издржливи.Гумена Дршка на Менувачот овозможува удобно и лесно да метод да се отстрани.Ултра-меки заштитна маска, монтажа и демонтажа удобен и заштеда на време.Пролетта заклучување јаки се многу погодни за мажи и жени кои честите фитнес на сила обука.Погоден за сите комерцијални фитнес опрема, тие исто така може да се користи со стандардни гира барови.Опис : 100% нови и високо quality Portable и издржливи, преносни, lightweight Made на high-end челик, квалитет assurance Ultra-мека заштитна маска, монтажа и демонтажа удобен и спаси time Material : ABS + steel The соодветните димензии : Дијаметар : 28 mm / 70g Diameter : 30 mm / 72g Diameter : 50 mm / 500g Package тежина : 65g Color : сребро + црна Пакет Including2x Пролет Клип.

R

Избор на клиент