.

.

Shanrya Леќа Поддршка Заградата, за 70‑200mm F4 Леќа Леќа Tripod Планината Леќа Јака Tripod Планината Поддршка Tripod Планината, за Фотографи Професионалци

Shanrya Леќа Поддршка Заградата, за 70‑200mm F4 Леќа Леќа Tripod Планината Леќа Јака Tripod Планината Поддршка

DEN 1627.20
Залиха

Тоа е обработена од страна на печење боја процес, и е отпорен на оксидација и корозија.Висок степен на сомотски внатре да се задржи на ендоскопска тело нема да биде изгребани, погоден за 70‑200mm F4 Леќа.Тоа е направен од висок квалитет на алуминиум, одат преку CNC интегрирани калапи процес, кој е издржлив и носат‑отпорни.Објективот tripod го прави лесно да се качи на telephoto леќи на камерата за tripod за балансирање на телото.Со помош на објективот заграда, корисниците може да се ослободи своите раце и да се намали притисокот врз рацете, на тој начин го продолжи работното време.Функција : 1. Објективот tripod го прави лесно да се качи на telephoto леќи на камерата за tripod за балансирање на телото.2. Со помош на објективот заграда, корисниците може да се ослободи своите раце и да се намали притисокот врз рацете, на тој начин го продолжи работното време.3. Тоа е направен од висок квалитет на алуминиум, одат преку CNC интегрирани калапи процес, кој е издржлив и носат‑отпорни.4. Тоа е обработена од страна на печење боја процес, и е отпорен на оксидација и корозија.5. Висок степен на сомотски внатре да се задржи на ендоскопска тело нема да биде изгребани, погоден за 70‑200mm F4 Леќа.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Објектив Collar Material : Alloy Color : Black Ring Внатрешен Дијаметар : Прибл. 68mm/2.7 in Ring Ширина : Прибл. 2cm/0.8 in Weight : Прибл. 148.0 g/5.2 oz Interface : 1/4in Завртка Hole Application : за Nikon 70‑200mm F4 Леќа Пакет Листа : 1 x Леќа Collar Note : Прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка.

R

Избор на клиент