.

.

QBVADE Складирање Boxe Преносни 4 Слој Прав Таблета Мелница Прав Пилула Машина Медицина Splitter Кутија за Складирање Дробилката (Боја : Б)

QBVADE Складирање Boxe Преносни 4 Слој Прав Таблета Мелница Прав Пилула Машина Медицина Splitter Кутија за Складирање

DEN 2013.60
Залиха

Првиот слој, со остар нож, исечете исхрана апчиња во мали, удобен, и лесно да се.Вториот слој е поделена на две мали клетки, кои можат да бидат зачувани во различни исхрана таблети.Две клетки може да се користи за извршување на капсули 5 - 8 гранули.Третиот слој може да се користи како чаша вода за да се олесни голтање на исхрана таблети.Четвртиот слој, извртени и назад, grinds на хранливи материи во прав.Answer : ___________________________ Note : прирачник нарезници.Може да се користи и за деца и стари лица да се подели парче медицина во две големи парчиња на мали парчиња, лесно да се .Можете исто така да мелење производи за нега во прав и се меша со храна.Комбинираната пилула машина, пилула за складирање, пилула дробилката и пиење чаша.Име на производ : четири кутија сечење таблети Производ големина : 64 X 50 X 40mm/2. 52 X 1. 97 X 1. 57in Производ материјал : ABS+ blade Color : зелена, црвена, бела( тробојка изборен) Материјал : Пластика.Пакет се Вклучени : 1pcs 4 во 1 Капсула Box Notes : 1. Мерење на точка лежи на маса може да предизвика мала разлика.2. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина светлината кога фото преземање.Ние нудиме најдобрите производи на нашите клиенти.

R

Избор на клиент