.

.

6 Pack Празни Патување Шише со Keychain Носители Сет, Вклучува 6 Wristlet Keychain, 6 Keychains Носителот, 6 Парчиња 1 мл Обновливи Флип Капа Шишиња за Сапун, Лосион, Течни (Цртан филм-6 Гру

6 Pack Празни Патување Шише со Keychain Носители Сет, Вклучува 6 Wristlet Keychain, 6 Keychains Носителот, 6 Парчиња

DEN 167.76
Залиха

Високо квалитетен Материјал : Keychains се направени од издржлив премиум neoprene материјал, доаѓа со трајни метален прстен, јасно празни сапун шишиња се направени од пластика, не-токсични и мирис, се безбедни за ваша употреба.Пакет : 6 парчиња на wristlet keychains, 6 парчиња од шише носители, 6 парчиња на обновливи празни патување големина шише, доволни количини може да ги исполни вашите секојдневно. 6 Стилови на Цртан филм Печатење : На wristlet keychains и шише носители доаѓаат со 6 различни стилови односно, опремен со живописни бои, око-фаќање и креативни, добар подарок за вас да ги споделите со вашите семејства и пријатели.Патување Големина Шише : Можете да ги пополни празните шишиња со рака sanitizer, течен сапун, шампон и други течности, лесно да се носат и лесен за употреба, обезбедува вашите раце се секогаш чисти и здравје, идеален за статистика, патување и активности на отворено, итн.Симпатична Изглед : симпатична шише носители, lanyard, јасно сапун шише точење се дизајнирани со деликатна шема и живописни бои.Одличен подарок за себе, тим подарок, пријатели, девојка, сопруга, ќерка, ученик, наставник, или колеги.Пакетот Вклучува : 6 x Wristlet keychains; 6 x Копче синџир носители; 6 x 30 ml Патување шишиња Копче синџир носители : можете да го отстраните шише, Тоа се вклопува во било кој стандарден chapstick или lip balm, гарантира дека chapstick нема да падне надвор кога е потребно.На wristlet keychains и chapstick копче синџир носители можат да се применат за одржување на различни стилови на копчињата.Течење-доказ Дизајн на шишето : празните шишиња се направени на доверлив материјал и доволно издржливи, малата големина и не е лесно да излегуваат во јавноста.Совршен Подарок : На keychain носителите на сет може да се примени и како подарок да ги испратите на вашите пријатели, семејства, соученици, девојка, сопруга, ќерка или колеги, итн.

R

Избор на клиент