.

.

УРБАН ОКЛОП ОПРЕМА UAG Наменета за iPhone 12 Мини Случај [5.4-инчен Екран] Елегантни Ултра-Тенок Шок-Абсорбента Цивилни Заштитна Маска, Сребро.

УРБАН ОКЛОП ОПРЕМА UAG Наменета за iPhone 12 Мини Случај [5.4-инчен Екран] Елегантни Ултра-Тенок Шок-Абсорбента

DEN 958.56
Залиха

Конструиран со нашите Hyper Cush технологија, влијание на системот на заштита на перница вашите скапоцени телефонот кога тоа му се излизга на вашата страна.Ултра-светлина оклоп школка случаи функција шок апсорбирање на мека core со отпорност на браници.Ултра-одговорно преголеми тактилни копчиња дава јасни, чисти кликнете-чувствуваат за подобрување на функционалноста со покрена bezels за заштита на екранот и леќа.Компатибилен со Безжично Полнење и NFC Исплати.Ги исполнува упатствата за воени капка-тест стандарди [МИЛИ СПИ 810 G 516.6] обезбедување зголемен шок заштита.

R

Избор на клиент