.

.

Двојно Пиво Штајн Кафе Кригла, Пивски Чаши Пиво Чаши Пиво во Кригла, за Дома Хотел(420ml)

Двојно Пиво Штајн Кафе Кригла, Пивски Чаши Пиво Чаши Пиво во Кригла, за Дома Хотел(420ml)

DEN 395.76
Залиха

Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, трајни, носат-отпорни, не е лесно да ' рѓа.Усвојување на тапан форма, роман и уникатен дизајн, е од суштинско значење за семејството барови.Парична казна изработка, добар квалитет, лесен за чистење, не е лесно да се деформира, може да се користи за долго време.Оваа чаша усвојува лесна заварување двојно-layer структура, која има добра топлинска изолација ефект и добри топлина зачувување ефект.Тоа е многу погоден за кафе чаши и чаши пиво, и може да се широко се користат во семејствата, хотели, ресторани и десерт продавници.Карактеристики : Оваа чаша усвојува лесна заварување двојно-layer структура, која има добра топлинска изолација ефект и добри топлина зачувување ефект.Усвојување на тапан форма, роман и уникатен дизајн, е од суштинско значење за семејството барови.Парична казна изработка, добар квалитет, лесен за чистење, не е лесно да се деформира, може да се користи за долго време.Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, трајни, носат-отпорни, не е лесно да ' рѓа.Тоа е многу погоден за кафе чаши и чаши пиво, и може да се широко се користат во семејствата, хотели, ресторани и десерт продавници.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Кригла Cup Material : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Application : Пиво Mugs Capacity : 300ml, 420ml (Изборен)Тежина : Околу. 189g-239g / 6.7 оз-8.4 oz Package Листа : 1 x Mug Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

R

Избор на клиент