.

.

4-Pack ColorPrint Компатибилен DR221 Тапан Единица Замена за Брат DR221CL д-р-221CL д-р-221 221CL Работа со TN221 TN225 ХЛ-3140CW ХЛ-3170CDW ХЛ-3180CDW MFC-9130CW MFC-9330CDW MFC-9340CDW (Б.К., C,M,Y)

4-Pack ColorPrint Компатибилен DR221 Тапан Единица Замена за Брат DR221CL д-р-221CL д-р-221 221CL Работа со TN221

DEN 1559.76
Залиха

Пакет Содржина : (4-Pack, Тапан сет) Компатибилен DR221 CL Тапан Единица (Црна, Цијан, Магента, Жолта).Висок Страница Принос : До 15,000 Страни по DR221 CL Тапан Единица,при 5% покриеност на А4 хартија.Компатибилни Печатачи : ХЛ-3140 CW ХЛ-3170 CDW ХЛ-3180 CDW ХЛ-3150 CDN MFC-9130 CW MFC-9330 CDW MFC-9340 CDW DCP-9020 CDN Ласерски Печатач.Обезбеди висок квалитет на : Јасно печати, долго време без да бледнее, Висока ефикасност печатење, Висока страница принос, Заштеда на пари.Производи погодни за Школи, Болници, Владини институции, Компании, Семејства, итн. 100% Гаранција за Квалитет : Секој производ проблем, се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за вас.целосна наплата за неисправни предмети.Color Print Компатибилен Тапан Единица Замена за DR221 д-р-221 CL д-р-221 DR221 CL Работа со ХЛ-3140 CW ХЛ-3150 CDN ХЛ-3170 CDW ХЛ-3180 CDW MFC-9130 CW MFC-9330 CDW MFC-9340 CDW DCP-9020 CDN (Б.К., C, M, Y, 4-Pack).

R

Избор на клиент