.

.

Урбан Безбедност Група : Пакет од 7 : 2MP 1080P HD IP Затворен Рое Купола Безбедносна Камера : 2.8 mm Широк Агол Леќа : Power Over Ethernet : Отворен и Затворен Низок Профил, Дискретна Ку?

Урбан Безбедност Група : Пакет од 7 : 2MP 1080P HD IP Затворен Рое Купола Безбедносна Камера : 2.8 mm Широк Агол

DEN 11999.76
Залиха

Урбан Безбедност Група : Еден Пакет на 7 Камери : Pro Бизнис Одделение Висока Дефиниција H. 264/H. 265 IP Рое Мини-Купола Мрежа 2 MP 1080 P @ 30 FPS Full HD Безбедносна Камера.Надгради Премиум Чипсет === 1/2.5" IMX323 CMOS + HI3516 CV300 DSP ***** Ниски-поток, WDR, Исклучително слаба Светлина Перформанси ***** Главна Струја : 2 MP 1080 P 1920x1080 @ 30 FPS Ful HD ***** Специјалност Низок Профил, Дискретна Домот Домување За Ненаметлива Видео Надзор === Идеален За Внатрешна Апликации!.НАДГРАДИ HD Леќа Со IR-НАМАЛУВАЊЕ на ***** 2.8 милиметри Широк Агол Леќа За Широка Покриеност ***** 12x IR Led диоди За Кога купени од продавачот 'Урбани Безбедност Група", вие се купи со доверба да се знае : -Секој Производ Тестирани Пред Превозот -90 Ден Не-Прашања, Побара Политика на Враќање -3 Година Гаранција -Доживотна АМЕРИКАНСКАТА Поддршка на Корисниците МОДЕЛ : USGDK8061 SGP Надгради Премиум Чипсет === 1/2.5" IMX323 CMOS + HI3516 CV300 DSP Ефективни Пиксели : 2 MP 1080 P 1920x1080 @ 30 FPS Full HD Ниско осветлување 0.01 Лукс Ден/Ноќ (МЦП), AWB, AGC, BLC, 2 D/3 D-DNR, IR-НАМАЛУВАЊЕ на Д-WDR, Движење Откривање, Приватноста Маска, Mirror RTSP и Јавни Протокол ONV Стриминг H. 265/H. 264 dual-стрим медиа сервер Лесен-за-користење на P2 P Облак услуга, Мулти web пребарувачот, КОМПЈУТЕР со Клиент, мобилен СТАН далечински access Low-Профил Купола За Дискретна Апликации = Совршен За затворен простор!Водоотпорна & Вандалот-доказ Метал домување, IP66 12x IR-Led диоди, IR далечина.

R

Избор на клиент