.

.

ССФ-ТРКАЛА, 4pcs Higa Квалитет на Отворен Транспарентен СТП Скејтбординг Тркала Јава Трајни Долго Одбор Скејтборд Воланот 3 Бои (Боја : Зелена)

ССФ-ТРКАЛА, 4pcs Higa Квалитет на Отворен Транспарентен СТП Скејтбординг Тркала Јава Трајни Долго Одбор Скејтборд

DEN 2052.00
Залиха

Тип : Скејтбординг Тркала.Шарени и кул изглед, направи да се атрактивни меѓу skateboarders.Висок еластични СТП инфузија обработка на материјал, издржлив и носат-отпорни, за непречено возење. 60 x 45mm стандардна големина на тркало, да ги исполнуваат повеќето од скејтборди.Материјал : СТП; Димензии : 60 x 45mm стандардна големина на тркало.Број на модел : Скејтбординг Wheels Size : 60 x 45mm стандард тркала size Board Категорија : Рамна Plate Applicable Луѓе : Men Material : PUType : Скејтбординг Wheel Package Содржина : 4 x СТП Транспарентен Скејтбординг Wheel Product тежина : 0.423 кг.

R

Избор на клиент