.

.

KAPUCTW Компатибилен со Samsung Galaxy A01 Случај со Рака Crossbody Lanyard Случај, Мека TPU со Прилагодливи Најлон Lanyard Вратот Носителот, 3D Дизајн Телефон Lanyards за Samsung A01 5.7 инчи,Daisy 1

KAPUCTW Компатибилен со Samsung Galaxy A01 Случај со Рака Crossbody Lanyard Случај, Мека TPU со Прилагодливи Најлон

DEN 239.76
Залиха

1.Компатибилен модел : Мода Crossbody Ѓердан Транспарентен Случај Со Папочната Врвка за Врат Lanyard Држач За Samsung Galaxy A01. 2. Практична Crossbody Дизајн : кабелот има вкупна должина од 160 см.тоа може да се прилагоди за да ја саканата должина флексибилно.Така можете да го носат овој lanyard случај околу вашиот врат или crossbody,вашиот Телефон е секогаш безбедно со вас.Со две точки на поврзување на случај, тоа е постабилна отколку традиционалните lanyard ремени.можете да го носат на вашиот телефон случајно преку рамото и рацете секогаш да ви бидат слободни.Паметен телефон синџири се моден додаток за лето. 3. Монтажни Синџир Рака : кабелот е произведен од стабилна најлон и метал шарки е направен на златно-обоените месинг.Тоа е многу отпорни, не апсорбира влага/odourless, сува.Дизајниран со исти дупка и метален прстен на копчето на случајот.Можете да го отстраните прашка ако не ви е потребна.На пример, Ако треба да се стави на телефонот во вашата торба, може да оттргне јажето од поклопец.Или сте само може да се земе телефонот надвор од случајот. 4. Високо Квалитетен Материјал : Убав дизајн и јасен случај ви овозможува да уживате во гледањето на бојата на вашиот телефон.Лесни со подебели шок апсорбирање на рабовите, со што се заштитени со вашиот Телефон.поставените рамка и на рабовите на камерата отворот подобрување на заштитата за двете екран и камера. 5. Избор на боја јажиња за да изберете од.Изберете ја вашата омилена јаже да го красат на вашиот телефон.ЗАБЕЛЕШКА : Овој случај не е играчка; долгата рака е strangulation ризик за мали деца.

R

Избор на клиент