.

.

BAITE 10 Компјутери Т-Облик FVlow Контрола Вентил за Регулирање на Воздушна Пумпа има настапувано трахеални Аквариум Погоден за 4/6 mm Воздушна Линија Прилагодливи Приклу?

BAITE 10 Компјутери Т-Облик FVlow Контрола Вентил за Регулирање на Воздушна Пумпа има настапувано трахеални Аквариум

DEN 2114.40
Залиха

Доволно количество : пакет ќе добиете содржи 10 парчиња Т-облик контрола вентили, износот е сосема доволно за вашата секојдневна употреба и за замена, или можете да ги споделите со вашите пријатели или семејства кои имаат потреба од овие воздушна линија конектор.Издржлив на употреба : се направени од квалитетни пластични, 2 пат риба резервоарот воздушна пумпа aquaculture е издржлив, прави никаква штета на вашите риби резервоарот и вашиот аквариум домашни миленици, може да се примени за долго време.Апликации : за Аквариум Риба Резервоарот Пумпа за Домаќинство Водни.Прилагодливи воздух цевка конектор : пластични риба резервоарот воздушна пумпа aquaculture е дизајниран во мрежата на Т-форма, можете да ги контролирате кислород волумен од извртување на вентил, со цел да се направи водата на животната средина се вклопи во вашиот риба резервоарот.Широк апликации : не само што може да го aquaculture воздушен вентил се поврзани со аквариум цевки, но, исто така, може да се бидат применети на риба резервоарот дома, практична и корисна алатка за контрола на кислород волумен за вашите риби резервоарот или аквариум.Тип : Пумпа Tee Connector Material : Plastic Package вклучува : 10 компјутери Аквариум воздушна линија проток valves Dimension : стан.4cm/1.57 in Color : Сина, Црна (опционално) : Апликации : за Аквариум Риба Резервоарот Пумпа за Домаќинство Aquatic Features : Направен од високо квалитетни пластични, силни и издржливи, фина изработка, долг животен век.Лесна инсталација, само внесете приклучок директно во воздух цевка.Aquaculture воздушни вентили може да биде поврзан aquaculture цевководи.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

R

Избор на клиент