.

.

4 Поставува ДОВЕДЕ Пред-Жичен Круг Врвот Крушка Светилка, Емитира Диоди Пред Круг Главата Пред Жичен Диоди LED Светла за DIY Автомобил Брод Играчки Партии(Црвено и Син?

4 Поставува ДОВЕДЕ Пред-Жичен Круг Врвот Крушка Светилка, Емитира Диоди Пред Круг Главата Пред Жичен Диоди LED

DEN 379.20
Залиха

Заеднички cathod electrode значи 2 боја на индикатор светлото споделување на негативен electrode.Пламен‑retardant база, висока температура отпор, пламен‑retardant во итни ситуации, оган‑отпорни жица, подобрени спроводливост.LED светло емитира рамномерно, со животен век од повеќе од 10,000 часа.Висока прецизност ЦПУ машина алатка за сечење технологија, еден‑парче метал школка има висока структурна сила, отпор да падне и судир.Производот е изградена-во запечатување прстен, и dustproof.Заеднички Cathod Electrode Значи : 2 боја на индикатор светлото споделување на негативен electrode After избирање на заеднички cathod electrode, црна линија е заеднички негативни electrode, црвената линија е црвено светло (позитивни), зелена линија е зелено светло (позитивни), црвена и жолта, сина и црвена се исти.

R

Избор на клиент