.

.

Американската Честитки Бетмен Партија Материјали, Хартија За Вечера Плочи (40-Count)

Американската Честитки Бетмен Партија Материјали, Хартија За Вечера Плочи (40-Count)

DEN 335.76
Залиха

40 голем круг плочи.Мерки 9.x 9.Направен во САД.Секој Бетмен голема вечера плоча има тркалезна форма со beveled работ и Бат-Сигнал во центар—-мора да има објект во вашиот роденден резерви!.Совршен Американски Честитки партија материјали за едно дете роденденска забава или Бетмен-тематските партија.Сигнал роденден авантура со Бетмен вечера плочи!Сигурни да се молам навивачите на Caped Крстоносец, овој исконски печати карактеристики на Лилјак-Сигнал на 9" голема вечера плоча со beveled раб.Здрав хартија вечера плочи, за еднократна употреба за лесно расчистување, се совршени за служат до пица, хамбургери, сендвичи, грицки и други лица храна.Неверојатни 40-смета партијата материјали пакет ќе обезбеди доволно плочи за да се фрли еп прослави дома или во училницата!Пар овие големи плочи со други Бетмен роденден материјали за супер-напојува од страна сцена.

R

Избор на клиент