.

.

Anyray A1716Y (1)-Сијалица 35 Вати G9 110v 35W 120 Volt T4 Јасно Халоген Светилки 35Watts Looped Bi-Pin

Anyray A1716Y (1)-Сијалица 35 Вати G9 110v 35W 120 Volt T4 Јасно Халоген Светилки 35Watts Looped Bi-Pin

DEN 215.76
Залиха

(1)-Сијалица 35 Вати G9 база T4 форма 35 W 120 volt 35watt 130 volt Bi-Pin на База Јасно Anyray A1716 Y.База : G9 Bi-Pin на База (9 mm Милиметри меѓу Пиновите) 35 вати.Работи со 110 Volt , 120 Volt и 130 Volt , како и, Долг Живот : 2,500 Часа сијалица живот.Употреба : Микробранова , Дом, Канцеларија, Ресторани, Продавници, Училишта , Пејзаж / Универзална светилки.Висока Осветленост и Енергетски ефикасни сијалица / Dimmable Anyray.Ќе биде Добра замена халоген светилки за повеќе намени, вклучувајќи : кабинет , плакар , надворешна , безбедносна светлата дома, Микробранова печка, Рерна , Аспиратор , Свеќа Потоплите светилка , Вдлабнати тела , канцеларија, под контра единица , таванот светилка, продавници , Torchiere Светилка , маса , под контра , подот , ресторани , училишта , продавници , апарати за домаќинство тела , сензор за Движење осветлување , под кабинет , затворен , тавански вентилатор, крушка , отворено, скутер светлата крушка , безбедност , пејзаж .Сите светилки се сосема нови и висока осветленост и долг живот.Сите наши светилки се Dimmable и може да се користи во конвенционалните блескаво нежните.Вашите Локални продавници продаваат слични светилки за $7 за секоја сијалица.

R

Избор на клиент