.

.

Ултра Хардвер 41435 Knob Кабинет, 1.25, Бела

Ултра Хардвер 41435 Knob Кабинет, 1.25, Бела

DEN 118.08
Залиха

Здрав и сигурен конструкција.Совршен за вашето домаќинство.Висок квалитет на производот.Како вредност бренд-лидер во областа на хардверот, Ултра Хардвер нуди квалитетни производи за градител хардвер, вратата за безбедност и кабинетот на хардвер.Во рамките градител хардвер, Ултра Хардверски производи span 14 категории, вклучувајќи бура & екран вратата хардвер, вратата за безбедност, градител на хардверот, портата & гаража хардвер, дома хардвер, жица стоки и повеќе.Видливо вклучени во вратата за безбедност категорија, Ултра Хардвер нуди вонвременски стилови во денешниот најбараните бои, со три различни збирки : ултра безбедност, ултра безбедност Плус и Westmore безбедност.Ултра Хардвер кабинет, хардверски производ линија нуди полн спектар на украсни копчиња и повлекува од повеќето модерни да тестирани традиционалните стилови и бои.Здрав и сигурен конструкција.Совршен за вашето домаќинство.Висок квалитет на производот.

R

Избор на клиент