.

.

На Hillman Група 54003 Пирамида Knob, 1/8-Инчен, 5-Пакет

На Hillman Група 54003 Пирамида Knob, 1/8-Инчен, 5-Пакет

DEN 102.96
Залиха

Лесно Да Се Зафат.Finials Се Користи Како Декоративен Украс На Краевите На Завеса Прачки Или Да Се Применуваат За Да Столици И Мебел.Женски Навој Тип.Од Името На Брендот : На Hillman Група.Опис на производот Помали finials може да се користи како декоративен украс на краевите на завеса прачки или да се применуваат за да столици и мебел.Декоративни finials се, исто така, најчесто се користат за да се зацврсти lampshades или да се користат на beaded синџири.Од Производителот Помали finials може да се користи како декоративен украс на краевите на завеса прачки или да се применуваат за да столици и мебел.Декоративни finials се, исто така, најчесто се користат за да се зацврсти lampshades или да се користат на beaded синџири.

R

Избор на клиент