.

.

CLY Накит Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ѓердан Locket Pendant Дизајн на Ангелските Крилја со Шарени Рефил Влошки Идеален Подарок за Жените Девојка Роденден на Мајка

CLY Накит Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ѓердан Locket Pendant Дизајн на Ангелските Крилја со Шарени Рефил

DEN 239.76
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ДИЗАЈН КОНЦЕПТ : Мојот ангел чувар е секогаш со мене.На доброто етерично масло diffuser ѓердан да ја покаже својата личност за секого.КРАЈНАТА КВАЛИТЕТ : Оваа убава locket pendant е направена со високо квалификувани и противалергиски 316 L не ' рѓосувачки челик.ОДЛИЧЕН ИЗБОР ЗА ПОДАРОК : Исклучителна ѓердан со едноставен дизајн исто така, ќе добиете рефил влошки во различни бои.Рефил подлога големина е со дијаметар 22.43 мм дебел 3.45 mm.EXQUISTE ДИЗАЈН : Оваа убава етерично масло diffuser ѓердан ви овозможува да се донесе вашиот омилен ароматерапијата Етерични масла/ парфем со вас во секое време.ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА : 1.2*1.4*0.3 (инчен), тежина 25 (g).Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Карактеристики на етерични масла ѓердан : Направен од квалитетот 316 L не ' рѓосувачки челик материјал, тоа е лесен со мазна површина, деликатна и издржливи.Со солидна назад и магнетни затворање, за да бидете сигурни дека на етерични масла без dirtying облека.Начин да се користи на ѓердан : се Применува неколку капки од вашето омилено етерично масло на еден од рефил влошки, по што се стави рампа во locket и затворете го.Можете да изберете различни бои за да одговара на различни парфеми.Замена влошки : Дојде со рефил влошки во различни бои, можете да изберете и одговараат на вашиот фустан во поинаква ситуација.Совршен подарок за сите возрасти, Накит подарок за личноста која ја сакам : Одлична дизајн на ѓердан.Подарок за ароматерапијата фанови или кој сака етерично масло.Идеален подарок за било кој празник, purpose Gift за Денот на Вљубените, ден на Мајката, birthday (Роденден), Божиќ, денот на Благодарноста, Годишнина etcetera.

R

Избор на клиент