.

.

ECYC Ltd 100pcs Јаглерод Хартија Уметност Трансфер на Хартија за Обновливи Дрво, Платно Хартија DIY Копија Лист Хартија Графит Трансфер Следење Сликарство Хартија

ECYC Ltd 100pcs Јаглерод Хартија Уметност Трансфер на Хартија за Обновливи Дрво, Платно Хартија DIY Копија Лист

DEN 1178.40
Залиха

Јаглерод труд е направен од висок квалитет на хартија, која е еколошки и безбедно, и не произведува штетни материи.Тоа може да се примени многу пати без smudging и е многу јасно.Пренос на хартија можат да бидат повторно употребувани и има голема трајност.Тоа може да ембос сликата до потребната позиција, е издржлив и може да се користи многу пати.Со оваа слика на хартија, ќе можете брзо да ги копирате цртежи и омилени работи, кои можат да заштедат време, да се намали стресот и да се направи уметничко време повеќе пријатни.Површинскиот слој на оваа јаглерод хартија е униформа, светли, јасни имитација модели, и линиите се континуирани.Оваа јаглерод хартија може да се користи на платно, хартија, керамика, дрво, метал, глина и други уметнички површини, обрасци или слики.Карактеристики : 1. Јаглерод труд е направен од висок квалитет на хартија, која е еколошки и безбедно, и не произведува штетни материи.Тоа може да се примени многу пати без smudging и е многу јасно. 2. Пренос на хартија можат да бидат повторно употребувани и има голема трајност.Тоа може да ембос сликата до потребната позиција, е издржлив и може да се користи многу пати. 3. Со оваа слика на хартија, ќе можете брзо да ги копирате цртежи и омилени работи, кои можат да заштедат време, да се намали стресот и да се направи уметничко време повеќе пријатни. 4. Површинскиот слој на оваа јаглерод хартија е униформа, светли, јасни имитација модели, и линиите се континуирани. 5. Оваа јаглерод хартија може да се користи на платно, хартија, керамика, дрво, метал, глина и други уметнички површини, обрасци или слики.Спецификација : Име на Производ : Carbon Copy Хартија Материјал : Хартија во Боја : Како што е прикажано на сликата Големина : 8.5x11 инчен Пакетот Вклучува : 100 x Carbon Copy Трудови Забелешки : 1. Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Ако имате било какви прашања,ве молиме не двоумете се да не контактирате директно.Ние секогаш ќе бараме да се стави на нашата 100% да ги разреши вашите дилеми и задоволство на нашите клиенти.ECYC е трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.

R

Избор на клиент