.

.

Belovedone Деца Прочистувач на Воздух Smart Електрични Респираторните Обновливи Батерија за Деца Тинејџерски Момчиња 8-12 Деца Големина Божиќ Подароци (Мода)

Belovedone Деца Прочистувач на Воздух Smart Електрични Респираторните Обновливи Батерија за Деца Тинејџерски Момчиња

DEN 863.76
Залиха

4-слој филтер - Ефикасно ги прочистува воздухот, соодветни на разните загадувачи на различни големини, и може да се заклучи до сите видови на штетни честички со големина на честички помала од PM2.5 во воздухот.Компактен & моден дизајн - Интелигентни електрични воздух респираторните следи принципите на ергономски дизајн, удобно да се носат, без притисок, изработени од силикон, кожата-friendly дрво и лесни, заштитете го вашето здравје 360 степени.И со кул светла. 2 брзина режими за сликање - ниско ниво на бучава, воздух вентил генерира висока ефикасност воздух и активно се обезбедува свеж воздух за да се осигура дека во воздухот влегува и излегува на правилен и соодветен начин, со ефикасно да циркулира.Ви обезбеди со кул, сува удобност.Обновливи - ново надгради обновливи респираторните изградена-во безбедноста батерија може да работи за 4 до 8 часа откако ќе се наполни, обезбедување на вас со свеж воздух и долгорочно вентилација средина.Сигурен & Дише : прав филтер е удобно и дише, и може да дишат правилно, дури и ако се носи за долго време.Која е далеку повеќе економски и потрајни од расположливиот еден.Големина : 3.9 x 3.3 x 1.35 инч.Погодни за човечка глава обемот : 17 - 20 инчи.Забелешка : Ако вашиот шеф обемот надминува овој опсег, ве молиме да се купи внимателно.Со користење на 3-димензионални параметрска човековите се соочуваат со модели изработени од anthropometric податоци.според кривата на дизајн на човечкото лице, одговара лицето и да направи да се чувствувате удобно. 2 степени на брзината на ветерот може да се прилагоди, да ги задржи на свеж воздух тече низ носот и устата, нека ви дишат повеќе лесно и задржи кул.Филтерот елемент може да се замени во рок од 5 до 20 дена, тоа може да филтер повеќе од 95% од органски vapors гасови, гасови, полен, прашина и други честички во воздухот, брзо и ефикасно.Се работи за 4-8 часа.Мала Големина.Мала Тежина.Пренослив.Божиќ подарок пакување x 1. Електрични прочистувач на воздух x 1. Мие лицето shield x 1. 4-слој филтер x 2. Полнење линија x 1. Складирање кеса x 1. Големина : 3.9 x 3.3 x 1.35 inch Suitable за човечка глава обемот : 17 - 20 inch Note : Ако вашиот шеф обемот надминува овој опсег, ве молиме да се купи внимателно.

R

Избор на клиент