.

.

Метал Шминка Шпатула, Метална Лажица Крем, Мини Нега на Кожата Производ Aplicator, Убавина Лажичка за Лицето Козметички(Сребрена&Злато&Розово Злато, 6PCS)

Метал Шминка Шпатула, Метална Лажица Крем, Мини Нега на Кожата Производ Aplicator, Убавина Лажичка за Лицето Козметички(Сребрена&Злато&Розово

DEN 191.76
Залиха

✅【ПАКУВАЊЕ ЛИСТА】 : 2 парчиња сребро, злато,розово злато, цинк легура метал spatulas секој.Мазна и текстура површина, добра тежина, изгледа мини и симпатична, постои една мала дупка на крајот на шпатула лесно виси. ✅【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】 : мала лажица е лесно да се чисти и стерилизирате, не треба да ги користите вашите прсти директно да контакт за крем, што го прави лесен и хигиенски.Само измијте и исушете со вода по секоја употреба. ✅【ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ】 : Метал шпатула е многу повеќе еколошки и потрајни од пластични шпатула, тоа може да се користи по чистењето.одлично за патување и секојдневна нега на кожата апликација. ✅【АПЛИКАЦИИ】 : Овие метал козметички spatulas се совршени за тестирање, мешање и примена апликатори маска, крем, телото лосиони, исцелување од глина и други нега на кожата производи; лесно да се примени тенки слоеви на нега на кожата производи рамномерно и земање на вашата убавина производи, совршен подарок за шминка љубовник или само себе си. 1.

R

Избор на клиент