.

.

Американската Клупата Занает Suspender Јамка Прилог - Алатка Појас Додаток Циклуси (4 До Pack) (Brown)

Американската Клупата Занает Suspender Јамка Прилог - Алатка Појас Додаток Циклуси (4 До Pack) (Brown)

DEN 479.76
Залиха

Овие тешки suspender циклуси може лесно да се интегрира на вашиот алатка појас.На циклуси се дизајнирани да бидат поврзани на рамо подвезици правење на вашиот алатка појас многу поудобно да се носат со засилена поддршка.Силна солидна месинг riveted изградба, НЕ нишка крои, НЕ гломазна метал циклуси кои штрчат и да се фатат.Направен е во САД од страна на Ветеран е во сопственост на,, Унија-управувана продавница во Вилмингтон, М-р.Димензии : 4" долго x 0.75" широк.Овие suspender циклуси можат да бидат интегрирани на вашиот алатка појас и поврзан со текот на рамо подвезици за зголемена удобност и поддршка.Направена од ултра дебели премиум кожа дека ќе се спротивстави на протега под тежината на целосно натоварен алатка појас.Солидна месинг riveted изградба и цврсти месинг Д-прстен.Димензии : 4" долго x 0.75" широк.

R

Избор на клиент