.

.

Qkiss Електрична инвалидска Количка Тркала 6/8inch, Носат-Отпорни, Количка за Замена на Дел Додаток Погоден за повеќето електрични колички(8inch)

Qkiss Електрична инвалидска Количка Тркала 6/8inch, Носат-Отпорни, Количка за Замена на Дел Додаток Погоден за

DEN 486.96
Залиха

Постојат 2 различни големини( 6inch, 8inch ) е достапно, можете да изберете од вашите потреби.Материјал : ABS, Цврсти и издржливи, квалитет на воланот, носат - отпорни, не се лизга, трајни употреба.Погоден за повеќето електрични колички, прекрасна замена на додатокот.Може да се валани лесно во текот на сите површини, труд-за заштеда на енергија и практичен за употреба.Едноставен за инсталација и отстранување, изработени од квалитетен и доверлив АБС материјал.Функција : 1. Едноставен за инсталација и отстранување, изработени од квалитетен и доверлив АБС материјал. 2. Погоден за повеќето електрични колички, прекрасна замена на додатокот. 3. Цврсти и издржливи, квалитет на воланот, носат - отпорни, не се лизга, трајни употреба. 4. Може да се валани лесно во текот на сите површини, труд-за заштеда на енергија и практичен за употреба. 5. Постојат 2 различни големини на располагање, можете да изберете од вашите потреби.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Количка Тркала Материјал : ABS Факултативна Големина : 6inch, 8inch 6inch Големина : Воланот Дијаметар : Прибл. 15cm / 5.9 во Воланот Ширина : Прибл. 2.5 cm / 1in Конектори Дијаметар : Прибл. 2,2 см / 0.9 во 8inch Големина : Воланот Дијаметар : Прибл. 20cm / 7.9 in Wheel Ширина : Прибл. 2.8 cm / 1.1 in Connector Дијаметар : Прибл. 2,2 см / 0.9 во Пакет Листа : 1 x Тркала.

R

Избор на клиент