.

.

Goldweather Жените Солидна Спортски Градник Задниот Џеб Дише Fittness Градници Поместена големо Влијание за Јога Тренингот Activewear Градник

Goldweather Жените Солидна Спортски Градник Задниот Џеб Дише Fittness Градници Поместена големо Влијание за Јога

DEN 215.76
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Најлон.Увезени.Рака Мие Само. ❤️❤️ Супер удобност и супер мека ткаенина,влага wicking и совршен за било кој тип на физичка активност,со вклучување на трчање, јога,секојдневно,се носат,танцување .Removeable подлога за дами спортски градник,и med-влијание поддршка идеално за јога, пилатес или губење на обука. ❤️❤️ Ова удобно градници е супер меки, нема повеќе да се борат со вашиот секојдневен градник,Велат good bye на непријатност , pinching ,чешање & Гребење. ❤️❤️ Овој сон градник е додадена водат, тоа е толку еластична кој ќе одговара не само во мали жените, но исто така и големи биста жени и девојки без стегање. ❤️❤️ Оваа удобност градник е малку поместена на фронт, кој секогаш го задржува својот облик и да се спречи градник испапчен, милува вашата фигура за да се прилагоди на вашите облини. ❤️❤️ На удобен ткаенина, лесна дизајн, не стегање, кои ви даваат многу пријатно чувство.Тоа ги задоволува потрошувачите извршување на здрав и удобен живот. ★ Мека,еластичен и супер дише за вашето секојдневно носење. ★ Стилски и моден дизајн се направи повеќе привлечна ★ Голема за Секојдневен,Трчање,Јога,,Секојдневно Носење,Танцување .Јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!Информација за производот : Сезона : Сите сезони Пол : Жените Повод : Секојдневниот,Секојдневен,Спорт Материјали : Најлон Шаблон Тип : Цврсти Ракав Должина : без Ракави Градник Стил : Поместена Поддршка Тип : Жица за Слободни Одговара : Одговара на сличен легален начин да големината Дебелина : Стандард Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува Она што ќе добиете : 1 X Жените Спортски Градник ❤️❤️ Било каков проблем,ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние и ветуваме ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Ние може да ви даде многу брза испорака и добри услуги на клиентите, па верувам дека ќе имаат прекрасно шопинг искуство ! ❤️❤️ Посакуваме среќен шопинг,ви благодарам и убав ден !!!!.

R

Избор на клиент