.

.

Бесконечна Спомени Алка Ангел Мачка Дрво Љубов Срцето Етерично Масло Diffuser Арома Прилагодливи Нараквици & Влошки

Бесконечна Спомени Алка Ангел Мачка Дрво Љубов Срцето Етерично Масло Diffuser Арома Прилагодливи Нараквици & Влошки

DEN 657.60
Залиха

Ангел Крило стил арома хривнија / закачам.Облечен во убава и елегантна ароматерапијата етерично масло diffuser хривнија/ алка е шанса да се изразат вашиот личен стил додека учи сите бенефиции кои доаѓаат од ароматерапијата.Ароматерапијата етерично масло diffuser хривнија/ алка е елегантен начин да бидат проактивни за себе и одличен подарок за Мајка ми, Баба, Деца, Девојки, Девојка, Божиќ, Денот на Вљубените, Роденден, Денот на Мајката, Годишнина..итн.Ароматерапијата етерично масло diffuser хривнија/ алка е направен од висок нерѓосувачки челик.Тоа е издржлив, алергија слободни, нема да рѓа, бледнеат и оцрни.Исто така, тоа е модерен накит може да се носи насекаде од работа за една вечер датум надвор.Обемот Pendant Големина : 20mm (0.8 во).Пакетот вклучува : Ароматерапијата етерично масло diffuser хривнија/ алка & мулти-боја рефил влошки.Брз Водич за Користење на Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Хривнија/ Закачам : стави вашиот ароматерапијата етерично масло diffuser хривнија/ закачам на маса и да се отвори locket Choose на рефил подлога со боја ви се допаѓа и да додадете 2-3 капки од вашето омилено етерично масло или мешани на етерични масла кои можат да ги изразат вашиот личен style Placed рефил подлога во locket и блиски it You може да се носат како стилски хривнија/ закачам и уживање на придобивките од ароматерапијата.

R

Избор на клиент