.

.

LinkPong Лажен Снег Ќебе, Лажен Снег Декорација, Снег Ќебе за Божиќ Село, Божиќ Село Снег Ќебе, Божиќ Украси за Дома

LinkPong Лажен Снег Ќебе, Лажен Снег Декорација, Снег Ќебе за Божиќ Село, Божиќ Село Снег Ќебе, Божиќ Украси за

DEN 503.76
Залиха

Материјал на Божиќ Снег Ќебе : изработени од лесни и меки материјали, еколошки, безбедни за корисници.Се користи : Божиќ вештачки снег ќебе ролни се издржливи и можат да се употребуваат во текот на годината доколку се користи правилно.Погоден за : Божиќ Лажен Снег Декорација е многу погодна за Божиќ прозорец декорација, елка, зимска градина декорација, итн.Широка примена - Вештачки Снег Ќебе : исто така, Можете парче нив во форми што сакате да ги красат други предмети.Без разлика дали тоа се користи како целина или парче во мали парчиња, тоа е доволно за да се задоволат вашите потреби за Божиќ украси.Големина на Лажен Снег Ќебе : 1*1.5 М ~ 40*60 инчи.

R

Избор на клиент