.

.

Без мирис Апстрактни Геометриски Модел Црно и Бело Завеса за Бања Тушеви и Кади, Бања Завеса Оркестарот со Стандардна Големина 66 од 72

Без мирис Апстрактни Геометриски Модел Црно и Бело Завеса за Бања Тушеви и Кади, Бања Завеса Оркестарот со Стандардна

DEN 746.40
Залиха

[ТУШ ЗАВЕСА ГОЛЕМИНА & 12 КУКИ] На тешки дебели бања завеси мерки 60 од 72 инчен, одговара на повеќето бањи.ПРИМЕНА : за бања, прозорец, belcony, Одржите вашиот дом чист. [Мулти Цел]Не само туш завеси, но, исто така, тушеви и кади, campers, хотели и на други места ќе сакаат да се направи убава.Со овој водоотпорен туш завеса за да ви помогне да ги организирате и стилот на вашиот дом!Еко-пријателски Брзо-сува дигитално печатење на обрасци се светли и шарени за да заличи вашето купатило.Пакет : 1 * туш завеса, 12 пластични куки.Кога сакате да се чисти или замени туш завеса, тоа може да биде отстранета лесно.Не се Вклучени : туш завеса род Обичај Туш Завеса Ние, исто Така, Поддршка Личен Кориснички Бања Завеса.Ви благодариме!.Дупки : 12 rustproof метал претходно биле вклучени.На водоотпорен туш завеса користи мантил водоотпорен технологија, капки вода не се лесно да се остане и може да се користи без лагер.Можете лесно да се откажам овој Туш завеса во неколку минути. [Лесно да се инсталира] Постојат метал grommets на врвот, и туш завесата може да бидат обесени на пол брзо со користење завеса прстени. 12pcs рѓа доказ grommets заедно засилен топ-заглавјето, и пондерирана полите на дното.Едноставна Декорација Овој туш завеса е погодна за модерна бања декорација.Го прилагодите Вашиот Туш Завеса со Слики,Текст, Секое Дело Што го Сакате.И 12 пластични куки прстени за да се гарантира нема рѓа.Да се стави на вашиот омилен туш завеса и да уживате во вашето капење време!Топло Потсетување : Поради разликите во компјутерски монитори, може да биде многу варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.

R

Избор на клиент