.

.

Зум двоглед,OSUTER 2 ПАРЧИЊА Телескоп Компактен Преносни Двоглед за Лов, Планинарење Роденден Претставува

Зум двоглед,OSUTER 2 ПАРЧИЊА Телескоп Компактен Преносни Двоглед за Лов, Планинарење Роденден Претставува

DEN 1308.00
Залиха

【Материјал】- телескоп е составен од мека гума, ABS и големи окуларот материјали, која е удобно да се сфати и има јасни слики. 【Карактеристики】- телескоп има анти-падот, удобно набљудување, двоглед, прирачник се фокусира, здрав, не се лизга површина, гума слој може да ги заштити очите. 【Дизајн】- телескоп донесува бинокуларна дизајн, и централната фокусирање тркало се фокусира да се направи за набљудување на објектот појасни.Опремени со lanyard, лесно да се спроведе. 【Преносни】- Ова е специјално развиени за деца да користат фокус тркала за да го поставите двоглед на саканиот на далечина.Не се лизга површина и вклучени lanyard заштити областа огледало од случаен пад. 【Апликација】 - Идеален за патување, пешачење, safari или птицата гледа.Ова е исто така одличен подарок за родендени, празници, Божик или на било која друга прилика. 2 ПАРЧИЊА двоглед може да обезбеди визуелен ефект на долги зголемување, која е многу погодна за сите активности.Материјал : Мека гума, АБС материјал и Окуларот Боја : Зелена и Сина Големина : 11.2*9cm Окуларот дијаметар : 30мм Тип : специјално Дизајниран за деца Пакување вклучува : 2 X Двоглед 1. Големина може да се разликува малку поради прирачник за мерење. 2. Поради разликата во светлина и изглед, бојата на производот и сликата може да биде малку поинаков. 3. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви понуди задоволително решение.

R

Избор на клиент