.

.

BabyValley Нова Верзија Backflow Адаптер за Спектри S1, Спектар, S2, Спектри 9 Плус Пумпа за Употреба со Medela Breastshield Делови; ги Поврзува Помеѓу Medela Прирабница и Спектри Backflow Зашт?

BabyValley Нова Верзија Backflow Адаптер за Спектри S1, Спектар, S2, Спектри 9 Плус Пумпа за Употреба со Medela

DEN 162.96
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Услуги на клиентите : 100% пари гаранција за враќање во рок од една година доколку имате било каков проблем при користење Baby Valley страната адаптер.Однапред ви благодариме за вашата поддршка за да Baby Valley.Тоа е пари за заштеда на invention This страната адаптер е лесно да се чисти од стерилизирање со врела вода, пареа sterilizer или машина за миење садови, погодно за use Origin на Baby Valley : ❤❤ Baby Valley ❤❤ е вкоренета во грижата за возљубени бебиња и голема мајки.Печати на враќање превозот етикета.Слободни да контакт со нашата поддршка на корисниците ако имате било какви прашања во врска со backflow адаптер.Нека Baby Valley се твоите најдобри придружува на вашиот начин да се донесе до вашиот сакан бебе.Baby Valley направи нова верзија backflow адаптер за да го поврзете Medela прирабница и Спектри backflow адаптер, која го задржува посилни вшмукување кога транспорт.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ние нема да ги споделите со нашите клиенти страдаат од било каква загуба во секоја трансакција.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. ➼➼Информиран Поврзува Помеѓу Medela Прирабница и Спектри Backflow Protector Specification : Боја : yellow Material : храна одделение полипропилен(ПП), 100% BPA, ПВЦ free Weight : 1g/pcs Compatible модели : Спектри S1, Спектар, S2, Спектри 9, 9 Plus backflow заштитник и Medela едно парче / два дела breastshield, Personal Fit, Хармонија, Замав connector Quantity : 2/4/6 pcs Features : Иновативниот дизајн за мајки доилки со Medela делови и Спектри pumps This страната адаптер им овозможува на мајки да се направи употреба на различни пумпи, без потреба да се купи дополнителни додатоци.

R

Избор на клиент