.

.

Деца Дрвени Влече Морковот Фаќање Црв Блокови Загатка Игра Образовни Играчка Поставена 2 Зелена

Деца Дрвени Влече Морковот Фаќање Црв Блокови Загатка Игра Образовни Играчка Поставена 2 Зелена

DEN 1488.00
Залиха

Спецификации : .Изработени од дрвен материјал, цврсти и издржливи, нетоксичен и безбеден за вашите деца да играат.Исклучителна изведба, без било burrs на површината, рацете сакајте се изгребани лесно.Деца и двете може да се повлече од моркови и го фати црви преку игра, многу интересна.Помага да се вежба деца рака-око координација, реакција и концентрација, и развивање на свеста на боја.Спецификации : Изработени од дрвен материјал, цврсти и издржливи, нетоксичен и безбеден за вашите деца да играат.Исклучителна изведба, без било burrs на површината, рацете сакајте се изгребани лесно.Деца и двете може да се повлече од моркови и го фати црви преку игра, многу интересна.Помага да се вежба деца рака-око координација, реакција и концентрација, и развивање на свеста на боја.Точка Име : Влече Морковот Играчка Поставено Материјали : Дрво Тема : Интересни, Светла Боја, Интерактивна Игра База Одбор Големина : 16cm x 16cm x 3.9 cm/6.30" x 6.30" x 1.54" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x База на Одборот 8 x Црви 6 x Моркови 1 x Род.

R

Избор на клиент