.

.

Лево Светлата Компатибилен Со Nissan Primera 1990 1991 1992 1993 VP1116L Пред Автомобил Светлина Светилка Headlamp Возачот Страна Фарови Собранието Проектор Хром LHD

Лево Светлата Компатибилен Со Nissan Primera 1990 1991 1992 1993 VP1116L Пред Автомобил Светлина Светилка Headlamp

DEN 1527.12
Залиха

Светлата компатибилен со Nissan Primera P10/W10 6/1990-5/1993. Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Светлата / Plug-n-Игра за Инсталација / Пакет содржина : левата страна, возачот страна / Подготвени за електрична headlamp израмнување / Одобрување : одобрување E означени (стандард E) / Погоден светилки : H4 / во Боја : Хром.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.Headlamp компатибилен со Nissan Primera (P10/W10) 6/1990-5/1993 Headlight компатибилен со Nissan Primera 1990 1991 1992 1993 Product description One година warranty Fits совршено да автомобил - Инсталација не предизвикува problems Product за десната рака сообраќај (RHT=LHD).Управувачот на левата страна на car Excellent замена за старите оригинални set Product се сосема нови, никогаш не се користат и првично спакувани.Пакет содржина : левата страна, возачот side Product details Product : Headlight Prepared за електрична headlamp leveling Approval : одобрување E означени (стандард E)Погодни светилки : H4 Colour : Хром.

R

Избор на клиент