.

.

shamjina Преносни Платно Готвач Готви Торба за Складирање се Тркалаат Случај со 5 - Зелена

shamjina Преносни Платно Готвач Готви Торба за Складирање се Тркалаат Случај со 5 - Зелена

DEN 503.76
Залиха

Функционална преносливост да го носат вашето со леснотија и сигурност за работа, кампување, или barbequing.Одлична алатка случај подароци за кулинарство , почетник готвачи и домашната кујна како кујнски сет.Удобен и професионален готвач тркалаат торба : 5 ракавите има 5 кујна и прибор, како што се paring, резба, ножици, и други готвач прибор или алатки.Се врзуваат уредно со кабелот string, што го прави лесно да се тркалаат и продавница.Пункција отпорни дизајн, тоа ќе не нула, ник или оштетување на вашиот.Опис : - Удобен и професионален готвач тркалаат торба : 5 ракавите има 5 кујна и прибор, како што се paring, резба, ножици, и други готвач прибор или алатки. - Пункција отпорни дизајн, тоа нема нула, ник или оштетување на вашиот . - Се врзуваат уредно со кабелот string, што го прави лесно да се тркалаат и продавница. - Функционална преносливост да го носат вашето со леснотија и сигурност за работа, кампување, или barbequing. - Одлична алатка случај подароци за кулинарство , почетник готвачи и домашната кујна како кујнски сет.Спецификација : - Материјал : Платно - Ширевте големина : 54 x 35 см / 21.26 x 13.78 инчен - подетални големини се покажа во слики.Пакетот Вклучува : 1 Парче Тркалаат Bag Note : 1. Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.3. Ви благодариме за вашето разбирање и уживајте во вашата шопинг момент!.

R

Избор на клиент