.

.

OXO Лесно Притиснете Нерѓосувачки Челик Сапун Фармацевт, Сет од 2

OXO Лесно Притиснете Нерѓосувачки Челик Сапун Фармацевт, Сет од 2

DEN 452.64
Залиха

Сет вклучува : 2 пакет OXO Сапун Фармацевт, лесно пумпа.Лесно со една или две раце издавање на рака сапун, сад сапун или лосион.Сад сапун фармацевт Spout е идеален за издавање на сунѓер или директно во мијалникот. 15-унца капацитет течни рака сапун фармацевт со широк отвор за лесно пополнување.Јасно прозорецот ја покажува Пумпа Фармацевт содржината и ви овозможува да знаете кога да рефил.OXO е од Нерѓосувачки Челик Лесна Притиснете Фармацевт нуди лесен-издавање механизам во комбинација со елегантен дизајн.Не се лизга врвот копчето, го прави лесно да келеш рака сапун, лосион или јадење, сапун, користење на една страна и го продолжува spout лесно укина врз сунѓер или директно во мијалникот.Го бранеа од нерѓосувачки челик тело карактеристики не се лизга нога да се задржи Пумпа Фармацевт стабилна во текот употреба и јасна прозорец за да се прикаже содржината.Кога е време да се рефил, едноставно unscrew на врвот и се прелива во широк отвор.

R

Избор на клиент