.

.

Пепел Дрво Мебел Нозе - Премија Среден Век Нозете на Троседот, Стол, Маса, Салон, Кревет Кабинетот, Отоманската - Нашите Дрвени Нозе се Лесно да се Инсталира & Вклучув?

Пепел Дрво Мебел Нозе - Премија Среден Век Нозете на Троседот, Стол, Маса, Салон, Кревет Кабинетот, Отоманската

DEN 623.28
Залиха

За Сите Видови На Мебел Во Вашиот Дом : на Нашите високо-крај, око-фаќање на дрво нозе за мебел во собата на 4 се одлични за каучи, столици, клупи, на крајот маси, dressers, османлиите, кабинети, nightstands, и носивост повеќе; Тие не само за функцијата, нашите троседот нозе ќе го подигнете вашиот внатрешни работи décor премногу.Најлесен Да се Инсталира Нозете На Пазарот : Храбра изјава, но ние сме убедени во велење, Вие ќе добиете професионален, чекор-по-чекор инструкции, кои ние направивме заедно со (2) вежба битови, (4) монтажа плочи, (12) премија навртки, и (4) заштитна чувствува влошки; Ние дури и пре-инсталиран на М8 закачалка завртки за вас.Направени Од Прав-Grained Пепел Дрво : Заборави на троседот нозе направени од низок квалитет rubberwood или други generically етикетирани како "цврсто дрво;" Нашиот среден век табела нозе се изработени од високо-квалитетни природни пепел дрво; Бидејќи ние користете вистинско дрво, жито и бојата на секоја нога ќе се разликува малку.Нашите Дрвени Ногарки За Мебел Доаѓаат Во 3 Големини : Изберете од 4 инчи (совршен за изработка на мебел ѕвезда на шоуто и да им помогне на постарите добиете за вклучување/исклучување на мебел повеќе лесно), 6 инчи и 8 инчи (идеален за вашиот повисоки предмети и да додадете малку повеќе простор за складирање под вашиот мебел).Ние се Стави фокус На Грижа за Корисниците : Нашата внимателно стокмено производи се дизајнирани да кисна вашиот дом со функционален стил; Ние си НИ-базирана компанија и да понудат околу-часовна услуга на клиентите треба да имате какви било прашања или проблеми.

R

Избор на клиент