.

.

Косата Влакна за Проретчена Коса, Природна Формула Коса, Влакна, Коса Зграда Влакна Рефил Погуста Коса во 15 Секунди, се Крие Губење на Косата & Изгледаат Помлади, Нам

Косата Влакна за Проретчена Коса, Природна Формула Коса, Влакна, Коса Зграда Влакна Рефил Погуста Коса во 15 Секунди,

DEN 383.76
Залиха

Се тресат liberally во проретчена коса области.Исто така, за Кавказкиот коса, Азија коса, и Африканско-Американски коса.Овие природни Keratin влакна имаат вродена статички набој кој обезбедува тие се придржува кон било кој тип на коса, дури и најдобрите од косата, и се спротивстави на ветер, дожд и потење.

R

Избор на клиент