.

.

Случај за iPhone 13, јас го Сакам Лондон iPhone 13 Заштитник со Британско Знаме за Локалните Луѓе, Тенка Јасно PC iPhone Маска

Случај за iPhone 13, јас го Сакам Лондон iPhone 13 Заштитник со Британско Знаме за Локалните Луѓе, Тенка Јасно

DEN 642.24
Залиха

Овој телефон случај е само погодна за i Phone 13, ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред ставање на ред.Телефонот случај е инспириран од Британската знаме и градот име.Ве молиме потврдете го името на градот треба пред ставање на ред.Нашиот мобилен телефон случај е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, тенка и транспарентни, убава и издржливи, модерна и популарна, тоа е многу погоден за Британскиот локалното население.Постои само 1 телефон во случај на пакет, без екран заштитник вклучени.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку сакате да знаете повеќе за производот.

R

Избор на клиент