.

.

SKAMSS Бања Полиците, Бања Полица Туш Организатор Вшмукување Ѕид Зелените Пластични Удар Слободни Никаква Трага Налепница на Мозоци 3 Слоеви

SKAMSS Бања Полиците, Бања Полица Туш Организатор Вшмукување Ѕид Зелените Пластични Удар Слободни Никаква Трага

DEN 1927.20
Залиха

Материјал : еколошки пластика (дебел материјал, носат-отпорни).Карактеристики : Удар-бесплатна инсталација, мулти-функција, слободни собранието, потрошувачка, кука дизајн, силна носивоста.Големина на : 22.3x12.9x7.6cm; 22.4x11.3x7.6cm, 22.5x10.8x13.2cm (должина x ширина x висина).Инсталација метод : вшмукување ѕид. 100% Задоволни Служба : Ние не само што обезбеди одлични производи, но, исто така, обезбедува одлична услуга, без оглед на тоа, ако имате било какви прашања, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас.Дали сте во потрага за бања организатор, кога ќе го имаме, сè е уреден и бучно.Ви даде добро расположение!Не двоумете се, го купат!Материјал : зелена plastic Color : млечно white Dimensions : 22.3x12.9x7.6cm; 22.4x11.3x7.6cm, 22.5x10.8x13.2cm (должина x ширина x висина)Слој : 3 layers Bearing капацитет : 10 kg Quantity : 3 Style : едноставен и modern Applicable ѕид површината : се изедначи плочка, мазна мермер, цврсто дрво ѕид, мазна метал, мазна стакло, матирано стакло, насликани на ѕид, конкавна wall Suitable за сцена : бања, спална соба, трпезариска маса, kitchen Note : По паста е завршен, тоа ќе трае 12 часа пред да може да се користи.

R

Избор на клиент