.

.

SSZY Големи Мобилни Јога Мат Решетката на Тркала, Блек Метал Самостојна Пена Ролери/Пилатес Душеци Складирање Количка, Внатрешна/Надворешна Јога Мат Организатор

SSZY Големи Мобилни Јога Мат Решетката на Тркала, Блек Метал Самостојна Пена Ролери/Пилатес Душеци Складирање Количка,

DEN 1773.60
Залиха

【Метална Конструкција】 : употреба на високо-квалитетна метал и површина е обложена со анти-оксидација и водоотпорен боја слој, постабилна и издржливи. 【Голем Капацитет】 : 80 × 50 × 70cm/31.5 × 19.7× 27.6 инч.Има 12 душеци. 【Lockable Тркала】 : 360-степен универзална тркала може да се движи на јога мат решетката на позицијата што ви треба во секое време, и без никаков напор. 【Home/Салата Организатор】 : Ова јога мат носителот ви нуди ефикасен начин да ги зачувате вашите вежби и јога мат, пена, ролки, тренингот бендови и повеќе на дофат на вашите прсти. 【Лесен за Инсталација】 : Оваа тренингот мат носителот доаѓа со сите потребни монтажа хардвер за својата погодност. ●Description Keep вашиот дом тренингот простор уреден и убава со чување на вашите вежби и јога мат, пена, ролки, бендови, и многу вежбање додатоци.●Specifications Material : Јаглерод steel Color : Црна Димензии : 80 x 50 × 70cm/31.5 × 19.7× 27.6 инч.Погоден за : Фитнес Класа, Домашна , Фитнес , Студио, тренингот соба, канцеларија, гаража, итн.●Features Simple и мазни линии, површината на боја слој не е само отпорни на оксидација, вода и ' рѓа, но, исто така, dustproof за лесно чистење.Јога мат складирање управување не го земе подот и да се избегне нередот, поставени на ѕидот не само што заштедува простор, но, исто така, може да се користи како ѕид декорација, тоа јасно покажува вашата јога мат или пена вратило.Надарени на вашето семејство и пријатели кои сакаат фитнес, тоа може да им помогне да ги чувате своите фитнес предмети, што е несомнено една практична и креативна подарок за Божиќ, роденден или свадба.●Пакетот вклучува:1 X јога мат rack(не вклучувајќи јога мат)●Забелешка : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Поради рачни мерења на локации, може да биде грешка на 1-3cm.Светлина на фотографијата и различни екранот може да предизвика боја на објекти во фото да бидат различни од оние вистинските.

R

Избор на клиент