.

.

IGOSAIT Подот Светилка Модерна Полица Кафе на Маса Стои Светилка Затворен Осветлување Подот Светилка Антички Погоден Компатибилен со Дневна Соба, Спална соба - Нога Swi

IGOSAIT Подот Светилка Модерна Полица Кафе на Маса Стои Светилка Затворен Осветлување Подот Светилка Антички Погоден

DEN 1103.28
Залиха

Ретро железо стои Светилка декорација дневна соба и спалната соба ноќни читање/кат стои светилка,железо светилка тело и железо светилка сенка, добра светлина трансмисија, мека светлина,антички носталгија.Димензии : Висина : 160cm, абажур дијаметар : 35cm, База дијаметар : 27cm,моќ линија должина : 180cm.Тип на прекинувач : нога прекинувач, извор на светлина тип : E27 блескаво светилка / енергија-заштеда светилка / LED светилка , моќ : 31 W - 40 W; напојување : 110 - 240 V. Зрачењето област 10㎡?20㎡,Европски стил, соодветен Компатибилен со сите видови на сцени, светла и деликатна, уникатна, лесно да се инсталира.Ако имате било какви прашања во врска со оваа подот светилка, едноставно јавете ни се Компатибилни со наплата или враќање и може да бидат сигурни дека вашата инвестиција е заштитена.Ви благодарам многу за изборот на нашите производи.Ние ќе искрено се комуницира со љубезни и учтиви клиенти и да се обидат нашите најдобри за решавање на проблемите со кои се соочуваат во трансакцијата процес.Добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви обезбеди со услугата.Име на производ : подот светилка / стои lamp Style : Retro Lamp тело материјал : iron Lampshade дијаметар светилка : iron Switch тип : нога switch Size : Висина : 160cm, абажур дијаметар : 35cm, База дијаметар : 27cm Light Код Тип : E27 Блескаво, Заштеда на Енергија, LEDWhether со извор на светлина : без светлина source Power : 31 W -40 WVoltage : 110 - 240 VApplicable простор : спална соба, кревет, дневна соба, студија, office Quantity : 1 Note : Само подот светилка, други предмети може да се користи само Компатибилни со shooting Delivery Време 7-18 days Return опсег 30 days Please контактирате ако не можете да примате редоследот по 25 days Have било какви прашања, ни e-mail, одговор за вас во рок од 24 часа, и да се обезбеди услугата.Вашето задоволство е нашата сурова pursuit If не сте задоволни со производот, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Компатибилен со повеќе сродни производи, ве молиме да пребарувате Компатибилен со ".

R

Избор на клиент