.

.

7.25 Дамаск Опстанок Лов Фиксна Нож Секира Целосна Танг Skinner Нож од страна на Опстанок Челик

7.25 Дамаск Опстанок Лов Фиксна Нож Секира Целосна Танг Skinner Нож од страна на Опстанок Челик

DEN 2128.08
Залиха

Вкупна Должина 7.25" Сечилото Должина 3" инчи.УДОБНО ВО РАКА СЕ ЧУВСТВУВААТ.Не заборавајте да го испуштите во вашиот ранец и уживајте во вашата авантура.ТЕШКИ ОПСТАНОК ТАКТИЧКИ НОЖ.Голема кампување нож за лов, планинарење, отворено bushcraft.Ultralight остри трајни кул нож за човек со долга отпор остар нож.ГОЛЕМА ОТВОРЕНО СТИЛСКИ ИЗГЛЕД.Челик нож содржи повеќе јаглерод.На нож со обвивка има ергономски дизајнирана рачка со не-пропадна материјали.ТРАЈНОСТ И СИГУРНОСТ ВО УПОТРЕБА.Удобно за секојдневно носење.Лево/десно рака ориентација.Удобно во рака се чувствуваат.Можете да го користите како отворено кујнски нож, намалување на јажиња и мали гранки.КУЛ ПРИЛОГ НА ВАШИОТ СОБИРАЊЕ НА GADGETS!Погоден за ловец, camper, survivalist или отворено спортски ентузијаст.Тоа е, исто така, совршен подарок за вистински познавачи на високо-квалитетни џеб ножеви.ВИСОК-КВАЛИТЕТ НОЖ ЗА ЛОВЦИ, ПАТНИЦИ, како И НОЖ ЕНТУЗИЈАСТИ : Ова опстанок нож со остар раб е направен од премиум високо-квалитетни материјали и се гарантирано да трае многу долго време.Совршен нож за ловци, патници и луѓе кои ги бараат најдобрите нож за секојдневна употреба.Нашите остар нож ќе остане остри како жилет сечилото.Нерѓосувачки челик сечилото збогатена со додадена легури да се спротивстави и спречување на корозија дури и во најлошите услови.Ја ОТКРИЕТЕ ВАШАТА ЛИЧНОСТ : Нож стилист не е само во дизајнот на сечилото, ракување, но исто така и во производ во боја.Работа нож со обвивка случај многу корисни и стилски.Не заборавајте да го испуштите во вашиот ранец, и тоа е добра machete нож за Внатрешна и Надворешна Активности.Да се биде горд сопственик на различни направи лов нож со обвивка и се дел од нејзината богата историја.Немаш ништо да изгубите и СÈ да се добие.

R

Избор на клиент