.

.

Naiveroo Ткиво Кутија со Капак, 2 Пакет СТП Кожа Ткиво Кутија Покрие Плоштадот Ткиво Кутија со Држач за Бања, Ноќ Стои, Автомобил, Канцеларија Биро, 5 X 5 X 5(Беж)

Naiveroo Ткиво Кутија со Капак, 2 Пакет СТП Кожа Ткиво Кутија Покрие Плоштадот Ткиво Кутија со Држач за Бања, Ноќ

DEN 383.76
Залиха

Моден Дизајн : Супер симпатична начин за да го скриете вашиот грда ткиво кутии.Забавен начин да се воздигне кутија на обичните ткиво.Се додава малку елитниот одблесокот на вашиот простор.Добар Квалитет : Нашата кожа ткиво кутија капакот е изработен од мека премиум СТП кожа.Тоа изгледа модерен и едноставен.Кожа е мека и тоа се вклопува многу добро.Лесен за Користење : Тоа е не презема простор кога се преклопени, за разлика од другите.Лесно да се вклопи во прашање кутија.Ја врвката низ дното држи капакот во место и тоа е многу лесно да го вметнете свежи кутија на ткивата.Широко Користење : 5 X 5 X 5 инчи во големина, компатибилен со повеќето плоштадот ткиво кутии, совршен за кујна, спална соба, бања, канцеларија, автомобил или каде што сакате.Најдобар Подарок Избор : Изгледа фантастично во сите видови на оркестарот, бидејќи тоа, едноставно, е класичен изглед.Тоа е добар избор за подарок на вашите пријатели, семејства!.Супер симпатична начин за да го скриете вашиот обичните ткиво кутии.Забавен начин да се воздигне кутија на обичните ткиво.Изгледа фантастично во сите видови на оркестарот, бидејќи тоа, едноставно, е класичен изглед.Се додава малку елитниот одблесокот на вашиот простор!.Топло Информации : . - Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината. - Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува. - Не машина за миење, рака мие, или се потопуваат во вода. - За чистење, ако е потребно, користете чиста микрофибер крпа со еден допир на дестилирана вода и нежно ја избрише секоја солза.

R

Избор на клиент