.

.

MORTAKA Компатибилен со MacBook Pro 15 инчен Случај Покрие 2019- A1990 A1707 со Допир Бар италијански Кожа Тешко Школка + Ракав + Тастатура Капак (Сребрена Сива Кожа)

MORTAKA Компатибилен со MacBook Pro 15 инчен Случај Покрие 2019- A1990 A1707 со Допир Бар италијански Кожа

DEN 247.20
Залиха

Ве МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ : Само Компатибилни со Mac Book Pro 15 инчен Допир Бар 2019/2018/2017/2016 ослободување (A1990/A1707).Ве молиме проверете го бројот на моделот (AXXXX) на дното на вашиот Mac Book да се утврди компатибилност.Дизајн : Овој лаптоп случај покрие компатибилен со Mac Book има уникатна блесне преку дизајн.Целосен пристап до сите порти, кадар на дизајн овозможува лесно се земе и исклучување.Лесен и Тенок : Совршен за да го користите заедно со други додатоци, како што се тастатура маска, екран заштитник, ракав торба торбичка и веб камера капак.Стабилна и Безбедна : Вклучува врвот и на дното rubberized школка, отвори се овозможи максимална дисипација на топлина за да се избегне прегревање. 4 Rubberized Нозе држи вашиот Mac Book лаптоп, лаптоп безбедно.Мазна Rubberized Надворешноста Текстура - Гума масло слој спречување на отпечатоци од прсти, лизгање, гребнатини, капки, нечистотија, smudges, течни и други штети.Вклучувајќи 1 тастатура маска, 1 ракав торба со џеб кои може да се сместат случај и лаптоп, џеб помага во организирање на полначот, глувчето, USB кабел и слушалка. 1 година гаранција.

R

Избор на клиент