.

.

Јуни-ѕвезда Карбонски Влакна Задните Трупот Усна Спојлер за Мерцедес Benz CLA Класата W118 C118 CLA180 CLA200 CLA220 CLA250 CLA35 CLA45 AMG Седан 2020UP Подигање Крило Усна

Јуни-ѕвезда Карбонски Влакна Задните Трупот Усна Спојлер за Мерцедес Benz CLA Класата W118 C118 CLA180 CLA200 CLA220

DEN 4463.76
Залиха

За Мерцедес Benz CLA Класата W118/C118 (CLA180 CLA200 CLA220 CLA250 CLA35 CLA45 AMG) Седан 2020 UP.Направени од највисоките 3 K карбонски влакна материјал,секој производ е заштитен со УВ на кожата за да се спречи од yellowing и одржи својата висока гланц.Лесна инсталација со селотејп, која е вклучена во пакетот & Нема потреба да се вежба.Повеќе агресивен изглед и мала тежина на карбонски влакна производ.Ајде да класа до вашиот задните трупот и да се направи тоа се издвојува од толпата.Гаранција : Покриени од страна на нашиот 30-дена гаранција за враќање на парите и пријателски услуги на клиентите.Fitment : За Мерцедес Benz CLA Класата W118/C118 (CLA180 CLA200 CLA220 CLA250 CLA35 CLA45 AMG) Седан 2020 UP пакет вклучуваат : 1x багажникот спојлер Функција : 100% сосема нов.Материјал : Висок Квалитет 100% Вистински Карбонски Влакна 3k 3x3 Twill Ткаат Багажникот Спојлери.Во прилог на подобрување на изгледот, на задното крило може да се задржи стабилноста на возилото, кога во големи брзини, намалување на воздушниот отпор, saveing гориво и одржување на безбедноста, направи возач да се чувствуваат поудобно.Инсталација чекори : 1.Се чисти и го елиминира супстанција пред монтажа 2.Употреба на алкохол за чистење на место каде да се стави на спојлер на.Потврдите инсталација патот за самолепливи ленти. 3.Употреба на лепливоста promotor на патот подготвени за самолепливи ленти. 4.Малку отворена лента на двата краја.Откако ќе се потврди на правото за инсталација патот,отстранување на целата самолепливи ленти. 5.Потоа,притиснете за да се добие добар fitment.(Ако можете да го користите коса посува соодветно кога притискање, тоа ќе одговара на подобро). 6.Во рок од 48 часа по инсталиран, избегне перење.

R

Избор на клиент